Április 25-26-án Budapesten rendezte meg a Magyar Sakkszövetség az egyéni diákolimpia országos döntőjét. Egyesületünket többen is képviselték a különböző korcsoportokban.

A legkiemelkedőbb eredmény - immáron sokadszor - Kovács Veronika nevéhez fűződik, aki a versenyzői lány 6. korcsoportban többek között a bajnokot is legyőzve a harmadik helyet szerezte meg. 
A fiú 6. korcsoportú Mede Marcell mindeddig sikeresen távol tartotta magát a versenysakktól, így ezúttal is az amatőr kategóriában versenyzett, ahol viszont remek szerepléssel a második helyen végzett.
Ki kell még emelnünk az amatőr fiú 3. korcsoportban induló Bogár Bencét, aki a 8. helyre futott be.

A többiek eredményei: 
A fiú 2. 63 fős mezőnyében Kassagranda Bence 32., Hegedűs Koppány 53.
A fiú 5-ben Rozgonyi Ábel 25-ből a 21. lett.
Lány 5. kcs-ban Kecskés Anna 17 közül a 15. helyen végzett.
Versenyzői fiú 5. korcsoportban Darvas József 24 induló közül a 22. helyet érte el.
Versenyzői lány 5. kategóriában Nagy Anna Fruzsina 17-ből a 16. lett.